Studio KAWA - o nas - leszczyńskie studio projektowe
266
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-266,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

leszczyńskie studio projektowe K.A.W.A.

Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Studio KAWA powstało jako multidyscyplinarny zespół projektowy. Pracujemy razem, pracujemy twórczo, pracujemy w oparciu o najnowsze technologie! Efektem naszej pracy są zintegrowane i kompleksowe rozwiązania dla różnorodnych wyzwań projektowych. Łącząc nasze zainteresowania i talenty, tworzymy zespół z szerokim zakresem umiejętności – od architektury, przez architekturę wnętrz, architekturę krajobrazu, urbanistykę – po grafikę.

 

Nasza siedziba mieści się w Lesznie, jednak pracujemy na terenie całej Polski. Podejmujemy każde wyzwanie projektowe, dotyczące zarówno terenów publicznych, budynków użyteczności publicznej, obiektów hotelarskich, instytucjonalnych, jak i mieszkaniowych. Staramy się zawsze, żeby zaprojektowane przez nas tereny zielone oraz budynki były ekologiczne i energooszczędne.

Naszą misją jest poszukiwanie rozwiązań i sposobów na to, by tworzyć doskonałą architekturę oraz kreować wnętrza i otaczający nas krajobraz w sposób jak najbardziej przyjazny człowiekowi, a jednocześnie z dużym poszanowaniem dla środowiska.

Bartosz
Głowacz
Łukasz
Głowacz
Aneta
Szymczyk-Michalska